A 2019-es szezon kezdésig

van hátra

2010.09.03-05. : Kentucky Indy 300

Kentucky Indy 300

Az elsö szabadedzésen a Ganassi csapat teljesített nagyon jól, viszont az idömérö hatalmas meglepetést hozott, hiszen a Panther Racing által erre a versenyre nevezett Ed Carpenter gyüjtötte be a Pole-t. Bertrand Baguette 6. rajthelye is kiváló teljesítményröl és egy jól felkészített autóról tanúskodik.
A második szabadedzés egy teljesen más eröviszonyt mutat meg.
Egy kiváló versenyre számíthatunk!

A versenyt Helio Castroneves nyerte Penske autóval. A 2. helyen az egész hétvégén jól teljesítö Ed Carpenter futott be Panther Racing autóval, csapattársát Dan Wheldon-t a harmadik helyen intette le a kockás zászló.

2010.08.27-29. : PEAK Antifreeze and Motor Oil Indy 300, Chicagoland

A szezon utolsó 4 ovál versenyéből az első lesz a hétvégén, Chicagoland-i Speedwayen. Négy hölgyet is köszönthetünk a nevezettek között.

Az első szabadedzésen a Penske és Ganassi autók mellet az Andretti Autosport versenyzői is remekeltek.

Hivatalos időmérő:
A Penske csapatban versenyző Ryan Briscoe szerezte meg a Pole-t, de az egész csapat jól szerepelt.Mindkét nnagy versenyzőcsalád legifjabb tagja a Top10-be kvalifikálta magát. Marco Andretti 5., míg Graham Rahal 6. lett. A női különítményből Danica Patrick(Andretti Autosport) szerepelt a legjobban.

A versenyt Dario Franchitti húzta be. Dan Wheldon a nagyon előkelő 2. helyen futott be, míg mögötte három Andretti Autosport autó, Marco Andretti Ryan Hunter-Reay és Tony Kanaan ért célba. A bajnokságban vezető Will Power 1 kör hátránnyal a 16. helyen látta meg a kockás zászlót.

2010.08.27. 16:15-17:15 : Első szabadedzés eredménye>>
2010.08.27. 20:00-21:30 : Hivatalos időmérő eredménye>>
2010.08.27. 24:00-00:30 : Második szabadedzés
2010.08.29. 01:50-04.00 : Verseny (200 kör) eredménye>>

Hivatalos rajtlista>>

2010.08.20 FRISSÍTÉS!

Frissítve lett az IndyCar -> IndyCar 2010 menü alatt 6 verseny. Sao Paulo, St. Petersburg, Barber Motorsport Park, Streets of Long Beach, Kansas Speedway és az Indianapolis 500 verseny eredménye!